Güncel

Açılışlar İçin Palyaço Kiralama

Büyük ve küçük iş yerleri için düzenlenen açılış organizasyonunda palyaço ve diğer animasyon ekibi ile eğlenceli işlere imza atılıyor. Palyaço kiralama ve organizasyon için uygun kostüm siparişleri alınıyor. Eğitim, sağlık ve diğer sektörlerde yapılan açılışlar içinde düzenlenen organizasyonlar için gün alabilirsiniz.

Palyaço fiyatları kaç kişi istendiğine ve hangi organizasyonu seçeceğinize bağlıdır. İsteğe uygun olarak sayısı değişen palyaço ve kostümlerine göre de fiyat aralıkları değişiyor. Göz alıcı ve nefes kesen görsel şovları ile eğlenirken güldüren palyaço şovlarına şahit olabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonları

Palyaço hizmeti eğlence ve hareketli etkinliklerin olduğu her bölge ve alan için organizasyon düzenlemeye hazırdır. Kostüm seçimleri, etkinliğe göre yapılan sunumlar ve program içeriklerine göre palyaço eğlenceleri farklı organizasyonlarda da kullanılabiliyor. Okul eğlenceleri, bayram ve diğer özel günler için yapılan eğlenceler hizmet arasında yer alıyor.

Görsel şovları ile kendilerine hayran bırakan ilizyonist gösterisi ekibi ile beklediğinizden daha büyük etkinlik şovlarına imzalar atılır. Mekânı renklendirme, hareketlendirme, dikkat çekme ve eğlendirmek amaç edinilmiştir.

https://www.animasyongrubu.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı