Eğitim

Kariyer Hedeflerinizi Büyütün

 

Kariyer, kimilerimiz için hayatın merkezindeki en önemli olgudur. En iyi işe sahip olmak ve mesleğin en üt seviyesine kadar yükselmek için mümkün olan tüm sınırları zorlarız. Ancak, maalesef İngilizce bilmeden bu sınırlar karşımıza sert birer duvar olarak çıkacaktır ki, bu duvarı aşabilmek, Bakırköy İngilizce kursları aracılığıyla eğitim almadan hayli zor olacaktır. TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YANABCI DİL KURSU BAKIRKÖY şubesi size bu amaçla İngilizce öğretmek misyonuyla çalışmakta ve nitelikli eğitimi en uygun şartlarla sunmaktadır. Kariyer hedeflerinizi en zirveye çıkarmak için hemen kurumdan eğitim almak üzere harekete geçebilir, işinizi aksatmadan uygun zamanlarda eğitimler alarak, İngilizce öğrenebilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik İçin Yabancı Dil Bir Kriterdir

Hemen her iş kolunda yabancı dil günümüzde bir yeterlilik kriteridir. İster beyaz yakalı, ister mavi yakalı olun, mesleğinizde ilerleyebilmek için en az bir yabancı dil bilmeniz gerekir. Ancak, İngilizce artık bir yabancı dil dahi sayılmamaktadır. Dünyanın ortak dili olan İngilizce hemen her alanda karşınıza çıkabilir ve yabancı dil ihtiyacınızın olduğu durumlarda mesleğinizde yetersiz hale gelebilirsiniz Zira okullarda alınan İngilizce eğitimi hepimizin malumudur ki, pek yeterli değildir. En iyi eğitim kurumlarında eğitim alanlar dahi örgün eğitimden yeterli verimi alamadığından günümüzde Bakırköy İngilizce kursları tarafından verilen eğitimler ciddi bir talebe maruz kalmaktadır. Siz de mesleğinde yükselmek ve en iyi olmak için kendini geliştirenler arasında yerinizi almak istiyorsanız vakit kaybetmeden öğrenmeye başlayın.

Dünyaya Bağlanın

Yabancı dil eğitimi almak sizi global bir birey haline getirecektir. Dünyada neler olduğunu çeviri ve yorumlardan değil, doğrudan haber kaynaklarından öğrenebilirsiniz. Yabancı yayın organlarını takip edebilmek ve global gelişmelere anında şahit olmak istemez misiniz? Mesleğinizle ilgili bir konuda araştırma yaparken karşınıza Türkçe kaynaklardan çok İngilizce kaynaklar çıkacağını unutmayınız. Bu kaynakları deşifre edebilmeniz için Bakırköy İngilizce kursları tarafından verilen eğitimlere katılabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Mesleğinizin işe kabul kriterleri arasında İngilizce bilmek olmasa dahi, bu dilin hayatınız boyunca ihtiyacınız olarak karşınıza çıkacağını unutmayın. İngilizce öğrenmeye hemen başlamak için Türk Amerikan derneğine hemen başvurun. www.tadbakirkoy.com adresinden derneğimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dernek standartlarında nitelikli eğitim almak için hemen harekete geçin. Yeni açılan gruplarımıza kayıt yaptırabilir ve mesleğinizle ilgili yeni bir yön çizebilecek yeterlilik seviyesine kısa zamanda gelebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı