Dünya

Londra’da Bıçaklı Saldırgan Dehşeti!

Dünya terör saldırıları ile sarsılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilen terör saldırısının izleri yeni silinirken bugün de bir bıçaklı saldırgan haberi geldi.

Bugün Londra’dan gelen haberlere göre, yanında üç bıçak olduğu belirlenen şüpheli bir kişinin polisi alarma geçirdiği belirtildi. Yaşanan olay Reuters ajansından son dakika olarak duyuruldu.

Bıçaklı Saldırgan Londra’yı Karıştırdı

Gelen bilgilere göre elinde bıçakla dolaşan bir şüpheli Londra polisi tarafından yakalandı. Ancak terör şüphesi, ülkede özellikle daha önce saldırı gerçekleştirilen Parlamento Sokağı ve Westminster Köprüsü’nün kapatılmasına neden oldu. Bölgeden gelen haberlerde polis ekiplerinin İngiltere Başbakanı Theresa May’e ait konutun etrafında ve Bakanlıkların olduğu sokaklarda geniş güvenlik önlemi aldığı ifade edildi.

Polisler tarafından şüpheli olduğu için gözaltına alınan kişinin yanında birden fazla bıçak olduğu belirtilirken, yanında en az 3 adet bıçak bulunan 20 yaşlarında olan saldırganın tutuklandığı öğrenildi. Yaşanan olayın ardından başkent adeta alarm durumuna geçti. Londra’da şu anda herhangi bir tehdit unsuru bulunmadığı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı