Dünya

Bilgi Hırsızlığını Bg-Tek ile Önleyin

 

Pek çok kişi sahibi bulunduğu sitelerin herhangi bir kimlik veya bilgi dolandırıcılığı gibi olaylar ile karşılaşabileceğini tahmin eder. Bu neden ile birçok kişi bu gibi olayların önüne geçmek için güvenilir ve kaliteli olarak hizmet veren bilgi güvenliği sağlayan şirketler aramaktadır. Bu hususta dijital ortamda yer alan bu güvenlik açığını kapatmak ve oluşan güvenlik boşluğunu doldurmak üzere kurulan şirketimiz, penetrasyon testi gibi bilgi güvenliği teknolojileri içeren pek çok testi ve eğitimi siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

BG-Tek Bilgi Güvenliği Teknolojileri İşletmemiz Hakkında Bilgi

BG-Tek Bilgi Güvenliği Teknolojileri adlı şirketimiz yıllardır bilgi güvenliği alanın vermiş olduğu hizmetlerden elde ettiği engin deneyim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet olarak sunmakta. Diğer bir yandan beyaz şapkalı hacker hizmeti gibi eğitimler sunmakta olan işletmemiz bilgi teknolojileri alanında pek çok dalda eğitim vermektedir. Ayrıca İSO 27001 eğitimi ile bilgi teknolojilerine dair eğitimlerimiz en fazla rağbet gören eğitim hizmetlerimiz arasında bulunmakta.

.BG-Tek Hizmetleri Nelerdir?

İşletmemiz, genel itibari ile bilgi çalınması veya siber saldırı gibi hadiseleri engellemek ve bu gibi olayların ortaya çıkışını önlemek üzere bilgi güvenliği teknolojileri hizmetleri sunmaktadır. Ancak BG-Tek işletmesi olarak müşterilerimizi bilinçlendirmek adına ipv6 eğitimi gibi eğitim hizmetleri de sağlamaktayız. Siz de bilgi güvenliği hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak için bg-tek.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı